Πε. Μάι 9th, 2024

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 3-3-2022 και ώρα 11:30 θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα ” Επιμόρφωση εκπαιδευτικών για τη δημιουργία κλίματος υγιούς ανάπτυξης των μαθητών στην εποχή της πανδημίας”.

Στο σεμινάριο θα ομιλήσουν οι κυρίες Χριστοδούλου Ελένη και Σχοινά Χριστίνα-Ιωάννα, στελέχη του ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Φθιώτιδας. Την ευθύνη της οργάνωσης του σεμιναρίου έχουν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Πιλάτου Βασιλική, Λαϊνά Χαρίκλεια, Καραγκούνης Λάμπρος.

Μετά από τις εισηγήσεις θα ακολουθήσει διάλογος με υποβολή ερωτήσεων προς τις εισηγήτριες. Θεωρούμε ότι το θέμα αφορά και τους γονείς και σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε, αφού πιστεύουμε ότι σίγουρα θα ωφεληθούμε όλοι. Θα τηρηθούν τα υγειονομικά πρωτόκολλα. Ευχαριστώ

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ